7/24 Destek Hattı : 0532 171 49 19

Roll Up Banner

Roll up bannerlar reklam araçlı en kolay taşınılan üründür. HD kalitede baskılar ile istediğiniz görseli kullanılarak tanıtım yapabilirsiniz. Ürünümüz kalitesinde en uygun reklam görselidir. Çok hafif olması özelliği her yere kolay taşınılabilir ve ergonomik kullanımı etkin kılar. Katlanma avantajı ile rahatlıkla çantanıza sığacaktır. Örneğin, özel okul ve kolejlerde sıkça gördüğümüz roll up bannerlar kullanılma amacı maliyeti düşük ve etkili olmasıdır. Bu tarz alanlarda görülen bannerlar genelde okulun sahip olduğu teknolojik avantajlar ve verimliliğini göz önünde tutarak okulun kalitesini sergiler. Bu tarz bannerlar okulun kalitesini yükseltir ve tanınmışlığını arttırır.

Ayrıca size stand ile çevresinde duvar bulunmayan açık alanlarda da görsel ve yazılı tanıtımlar yapabilme avantajı sağlamaktadır. Sergi girişlerinde bilgi veren bir tanıtım afişi, ürün tanıtım konferanslarında ürünün fotoğrafını içeren görsel sunucu olarak kullanılabilir. Ankara başta olmak üzere iletimi sağlanan ürünlerimiz uygun fiyat ve kalitelidir. Garantili malzeme ve hizmet bakımından Ankara ve çevresinde en iyisinin üretimini biz yapıyoruz. Hafif görüntüsüne rağmen oldukça sağlamdır. Bu sayede yırtılma korkusu olmadan taşınılabilir ve kullanılabilir. Açık hava koşullarında olabildiğince hasar almadan sağlam kalabilir.

Roll up Banner’lar sayesinde markanızı daha kurumsal ve daha güçlü göstermek çok basit. Yaptıracağınız tasarıma göre değişebilecek renk paletleri ve alternatif tasarım modelleriyle birlikte siz de ihtiyaçlarınıza yönelik olarak en hızlı çözümleri en kısa süre içerisinde bulabileceksiniz. Tüm bunları bir araya getirdiğinizde Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir tarafında uygun fiyatlı çözümlerle siz de kaliteli ve deneyimli kişilerle çözüm ortaklığına ulaşabilirsiniz. Markanızın kişiliğe bürünmesi için oluşabilecek bütün önerilerimizle birlikte sizin için oluşabilecek en kaliteli deneyimlerimizi bir araya getirerek, sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz. Yıllardır süregelen deneyimlerimizle, hem markanıza hem de ekonominize değer katarak uzun vadeli ve dayanıklı ürünler üretiyoruz. Siz de ihtiyaçlarınıza yönelik olarak bugüne özel fırsatlara etkileşime geçerek, kazançlı çıkın.

Kurumsallaşma ile ilgili olarak alternatif matbaa ihtiyaçlarınız için de Ankara’nın bir numaralı adresinden Rol lup Banner’larınızı sipariş edebilirsiniz.

Roll Up Banner 85cm x 200cm

Roll Up Banner 80cm x 200cm Ürün içeriğinde standart branda taşıma çantası vardır.
Ürünü baskılı veya baskısız alabilirsiniz. Baskı fiyatı yukarıda ayrıca seçenek olarak belirtilmiştir.
Roll Up Banner ürünümüzü firmamıza gelip görerek de sipariş verebilirsiniz.

Roll Up Banner 85cm x 200cm Teknik Özellikleri

Kurulduğunda kapladığı alan: 207cm yükseklik – 87cm genişlik
Dijital baskı alanı: 200cm yükseklik – 85m genişlik
Baskı değiştirme: Ürün için yeni baskı yapılıp değiştirilebilir.
Ürün Materyali: Tamamı alüminyumdan üretilmiştir.
Özelliği: Alttan makaralı sistem görseli otomatik içeri sarar ve gergin tutar
Aydınlatma: Yok
Taşıma çantası seçenekleri: Branda taşıma çantası (fiyata dahildir) Standart (branda çanta) ölçüleri: Yükseklik 10cm, Derinlik 10cm, genişlik 87cm
Stand ağırlığı baskısız: 2 KG
Stand ağırlığı baskılı: 2,9 KG
Kurulum ekipmanları: Kurulum için bri ekipman kullanılmaz tamamı geçme sistemi ile üretilmiştir

 

Comments are closed.

1
Roll Up Banner (Bilgi Al)
Powered by
dev