7/24 Destek Hattı : 0532 171 49 19

Örümcek Stand

Örümcek stand tanıtım amaçlı bir üründür. Çok amaçlı kullanım şekilleriyle markanızı gözler önünde tutabilirsiniz. Hafif ve dayanıklı malzemelerden üretilen standlarımız markanızın logosu ve renkleriyle süslenilebilir. Örümcek standlarımız, dikkat çekici ve özenli bir şekilde yapılmıştır.  İsmini örümceğe benzeyen profilden dolayı almıştır.  Ürününüzün tanıtımını fuar alanlarında birçok üründen ayıracak şekilde dikkat çekeceğinden eminiz. Seminer ve ürün tanıtım konferanslarında kolayca taşıyıp yerleştirilebilirsiniz. Ürününüzün mottosunu örümcek standarla birlikte herkese gösterebilir ve ürününüzün tanınmışlığını arttırabilirsiniz.

Örümcek standlarımız hafif olması avantajıyla beraber birçok kolaylık sağlar. Uygun fiyatlı olarak Ankara’da garantili malzeme ve hizmet almak üstelik çok kolay. Örneğin, ürününüzün tanıtımı için iki bölgeye kısa sürede gitmeniz gerekir. Normal bir tanıtım panelini taşımak zordur ve vakit alır ama örümcek standlar hafif ve taşınmak için uygun yapıda üretildiği için kolayca istediğiniz bölgeye sıkıntısız gidebilirsiniz. Örümcek standları insanlar için görsel bir şölen oluşturmaktadır. Örümcek standların üzerindeki baskıya özgürce istediğinizi yerleştirebilirsiniz. Örneğin, logonuzu, mottonuzu, ürününüzün görselini yerleştirebilirsiniz. Örümcek baskı görsel tanıtımlar için en hızlı ve uygun fiyatlı yoldur.

Örümcek standlar tek başına kullanılabilindiği gibi başka ürünler ile kullanılabilir. Herhangi bir fasulye standında tanıtımı yapılan ürünün yanında görsellik oluşturarak ürünün özelliklerini anlatan bir pano görevinde kullanılabilir. Ayrıca tanıtım yapılırken yanlarına örümcek stantlarıyla fasulye standlarına olan ilgiyi arttırabilirsiniz. Ek olarak standlara ışıklandırma ekleyebilirsiniz.

Örümcek standlarımızın yüzeyi mat bir tabak ile kaplanmıştır. Bu sayede herhangi bir ışığa karşı yansıma yapmaz. Ürünümüz sağlamlığıyla dış koşullarda yıpranma göstermeyecektir.  Örümcek stand ile ilgili olarak ihtiyaçlarınıza yönelik olarak gelişim göstere bilecek bütün ürün ve ürün gruplarıyla ilgili olarak bizden bilgi almak ve gelişimlerinizde garantili malzeme ve hizmet almak için bizi aramanız yeterli olacaktır. Uygun fiyat garantisiyle siz de Ankara çevresinde ihtiyaçlarınıza yönelik alışveriş yapabilecek ve sonucunda etkileşimlerinizde daha kaliteli bir deneyim yaşamak için kurumsallaşma yönünde büyük adım atmış olacaksınız. Ek isteklerinizi çözüm ortaklarımızla yerine getirebiliriz. Unutmayın bir ürün tanınması için görsellik büyük bir yer kaplar ürününüzü gözler önünde tutun. Avantajlarıyla örümcek stand kolay ve etkili bir tanıtım aracıdır.

Ankara Örümcek Stand

  • Alüminyum profil ve plastik parçalardan oluşturulmuş portatif kurulumu kolay ve taşınabilir görsel açıdan zengin stand çözümüdür.
  • Örümcek stand ismini açıldığında örümcek ağına benzeyen profillerinden almıştır.
  • Örümcek stand farklı şekillerde ve istenilen genişlikte yapılabilmektedir.
  • Tek kullanılımlık bir ürün değildir, istenildiğinde yeni baskılar yapılıp farklı etkinliklerde ve fuarlarda kullanılabilir.
  • Örümcek standı ister baskılı ister baskısız satın alabiliyorsunuz.
  • Baskısız alınan standların baskı ve montajı daha önce örümcek stand bilgisi ve tecrübesi olan firmalar tarafından yapılmalıdır.
  • Örümcek Stand’ı gösteren profilleri ve malzemeleri değil üzerine yapılan baskı ve baskının montaj kalitesidir.
  • Ürün istenildiğiz zaan firmamızda görebilir ve sipariş verebilirsiniz.
  • Örümcek Stand için teknik bir bilgiye ihtiyaç yok kurulumu çok kolay herhangi bir el aleti kullanmanıza gerek yok herşey geçme sistemi ile yapılmış kurulumu orta boy bir stand için en fazla 5 – 10 dakika sürüyor.

Örümcek Stand –  Fiyatları, Ölçüleri ve Stand Modelleri

Örümcek stand Alüminyum profillerden üretilmiş modüler kurulumu kolay ve taşınabilir görsel açıdan zengin stand çözümüdür. İsmini açıldığında örümcek ağına benzeyen profillerinden almıştır. Fuarlarda fuar standı olarak fuarlarda kongrelerde, seminerlerde, tanıtımlarda, lansmanlarda alışveriş merkezlerinde, satış noktalarında ve mağaza gibi mekanlarda kullanılan büyük görsel alanı ile etkili bir stand çözümüdür.

Örümcek standlarımızın fiyatları aşağıda her ürün için ayrı ayrı sunulmuştur. ürün sayfalarının içerisinde ölçüleri ve örümcek stand baskı fiyatlarını görebilirsiniz.

Hızlı ve kolay bir çözüm sunar. Yerli üretimdir sürekli yedek parça garantisi vardır. Baskılar fotoğraf yazıcılarında en iyi kalitede üretilmektedir, baskıların üzerine koruyucu ve yansımayı engelleyici mat kaplama yapılmaktadır. 3×1 3×3 3×4 3×5 3×6 3×7 3×9 oval ve düz olan modelleri vardır, büyük ölçüleri mevcuttur. Standın standart yüksekliği 227cm’dir oval olan standlar belirli bir genişliğe kadar yapılabilir fakat düz olan modellerimiz istenilen genişlikte yapılmaktadır.

 

 

Comments are closed.

dev