7/24 Destek Hattı : 0532 171 49 19

Antetli Kağıt

Antetli Kağıt

Kurumsallık düşünen şirketler için birincil öneme sahip olan konuların başında şirket içi ve şirket dışı yapılan yazışma ve görüşmelerde meydana gelen etkileşimleri yansıtma durumu yer almaktadır. Bu yansıtma durumunda şirketin yazışma kağıtlarında kullandığı kurumsallık kimliğini kağıdın alt veya üst kısmında yer alan logo, şirket ismi ve bilgileri olan kağıtlara verilen isme antetli kağıt verilmektedir. Anketli kağıtlar son zamanlarda özellikle şirketlerin daha kurumsal gözükmeleri için çok önemli bir noktadadır. Çünkü şirketler kendilerini müşterilerine karşı özellikle daha güçlü ve kurumsal göstererek daha olumlu bir intiba bırakmayı hedeflemektedirler.

 

Antetli Kağıt Boyutları

Antetli kağıtlar genellikle A4 boyutunda tasarlanırlar sonucunda da firmaların normal fiyatlandırma ve teklifleri için özgü bir yazıcı boyutuna getirilirler. Bunun dışında A5 ve A3 boyutlar da şirket ihtiyaçlarına uygun olarak değerlendirmeye alınabilirler. Bu boyutlar arasında logonun sol üst tarafa gelecek şekilde genellikle düşünülür ve hemen yanına da üst kısımda şirket ismi gelir. En alta şirketin adresi telefon numarası gibi bilgiler de eklenerek tamamlanır. Ayrıca gerektiği koşullarda yazışmalarda özel kağıtlar da kullanılarak, yöneticilerin isimleri soyisimleri ve kişisel bilgileri de eklenebilir.

 

Antetli Kağıt Basımı

Antetli kağıt basımı için gereken koşullar değişiklik gösterebilir. Genellikle kaliteli matbaa baskıları tercih edildiği için yüksek ve yağlı kağıtlarla kullanılmaktadır. 80 ve 90 gramlık standart ölçülere kıyasla daha düşük ve daha yüksek ağırlıklı olan modelleri de yer almaktadır. Bu sayede kağıtların daha tok ve elde tutulurken daha güçlü bir hissiyat vermesi hedeflenmektedir. Ankara çevresinde bu işi uygun fiyatlı olarak garantili malzeme ve hizmet koşullarıyla yapabilmek için sitemizde olan reklam bağlantılarını takip edebilirsiniz. Matbaa işleriniz için gerekli tüm bilgiler ve deneyimler sizler için bir araya getirilerek kaliteli bir halde hizmetinize sunulmaktadır. Basım konusunda olan yenilikleri son teknoloji ürünlerle birlikte karşılamak için yapmanız gereken tek şey bugüne özel fırsatlardan faydalanarak bağlantılı telefon numaramızı aramak ve konu hakkında detaylı bilgi almaktır. Basım ve yayın konusunda kurumsal gözükmek antetli kağıtlarla birlikte çok kolay.

 

 

dev